Potrącił rowerzystkę i uciekł

15-05-2012

POWIAT KROŚNIEŃSKI. Policjanci poszukują kierowcy samochodu, który w Krościenku Wyżnym potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku. Ranna kobieta trafiła do szpitala, ale według pierwszych informacji, jej zdrowie nie powinno być zagrożone.


Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 22. w Krościenku Wyżnym, na ul. Podkarpackiej, będącej częścią drogi krajowej nr 9. Według wstępnych ustaleń policjantów, jadąca rowerem w kierunku Haczowa 60-letnia mieszkanka tej gminy został potrącona przez wyprzedzający ją samochód nieznanej marki. Kobieta upadła na jezdnię, a kierowca auta nie zatrzymał się i odjechał w stronę Rzeszowa.

Ranna kobieta trafiła do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały u niej uraz ręki, który nie powinien jednak zagrażać jej zdrowiu. Policjanci ustalili, że w chwili wypadku 60-latka była trzeźwa.

W miejscu potrącenia rowerzystki funkcjonariusze zabezpieczyli rozbite prawe lusterko z czerwoną obudową, która wskazuje na prawdopodobny kolor auta sprawcy.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu uczestniczącego w wypadku samochodu i jego kierowcy, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail krosno@podkarpacka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.

KMP Krosno

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.