Potyczyki szachowe po raz czwarty (ZDJĘCIA)

18-10-2012

SANOK. 17 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyła się czwarta runda Sanockich Potyczek Szachowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Mimo iż rozgrywki kolidowały z meczem polskiej reprezentacji

w piłce nożnej zawodnicy z gimnazjów i podstawówek stawili się prawie w komplecie.

Wyraźnie można zauważyć w tabeli pojawienie się liderów w obu grupach. W szkołach podstawowych dwóch zawodników jest już poza zasięgiem rywali. Michał Baran i Maciej Czopor dzięki wspaniałej grze w każdym z turniejów praktycznie między sobą powalczą o palmę zwycięstwa. Nieco inaczej sytuacja wygląda w grupie gimnazjalistów. Tutaj o wygranie całego turnieju rywalizują: Materniak Aleksander, Kostelniuk Paweł oraz Wojtowicz Patryk. W tej grupie zawodników sukces zależeć będzie z pewnością od dyspozycji dnia, ponieważ poziom zaawansowania wszystkich tych zawodników jest zbliżony. Zawody w dniu 5.12.2012 r. zadecydują o ostatecznym rankingu graczy oraz o rozdziale nagród.

Dzięki uczestnictwu w Sanockich Potyczkach Szachowych kilkunastu zawodników uzyskało normy na kategorie szachowe lub podwyższyło posiadane. Ich pełną listę opublikujemy po zakończeniu turnieju, jednocześnie serdecznie gratulując postępów w grze!

Szkoły podstawowe

Gimnazja


PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.