Pożar domu w Bereżkach

GMINA LUTOWISKA. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru domu mieszkalnego w Bereżkach. Na szczęście domownikom udało się opuścić budynek przed rozprzestrzenieniem się ognia.

W piątek tuż przed godz. 22. dyżurny Policji został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego w Bereżkach w gminie Lutowiska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w drewnianym budynku jednorodzinnym całkowitemu spaleniu uległo poszycie dachu, wnętrze budynku oraz ściany zewnętrzne. Prawdopodobną przyczyna pożaru mogła być nieszczelna instalacja kominowa. Zamieszkująca w budynku rodzina opuściła dom nie odnosząc obrażeń. Budynek jest własnością Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Na chwilę obecną nie ustalono poniesionych strat. Wydział Kryminalny ustrzyckiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku wyjaśnia okoliczności pożaru.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."