Pożar w Brelikowie! Poparzeniu uległ 36-latek

23-04-2012

BIESZCZADY. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru do jakiego doszło w piątek po południu w Brelikowie. Ogień pojawił się w garażu i rozprzestrzenił się na budynek gospodarczy. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

W piątek po południu w Brelikowie w gminie Ustrzyki Dolne doszło do pożaru. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w drewnianym garażu, następnie przeniósł się na budynek gospodarczy. Całkowitemu spaleniu uległ garaż i stajnia. Z budynku udało się wyprowadzić zwierzęta. Poparzeniu uległa krowa.

W garażu syn właściciela przechowywał kolekcję sześciu starych motorów. Udało mu się uratować przed ogniem dwa motory i samochód, reszta spłonęła. 36-latek przy ratowaniu mienia doznał poparzeń i został przewieziony do szpitala w Ustrzykach Dolnych. Na szczęście w budynku mieszkalnym została tylko lekko nadpalona ściana i dach. Nie spowodowało to zagrożenia dla mieszkających tam osób.

Na chwilę obecną nie ustalono strat poniesionych w pożarze.


Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci rozpytali mieszkańców, przeprowadzili oględziny i wykonali dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.