Pożar w schronisku „Pod Małą Rawką”

BIESZCZADY. Ustrzyccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru schronisk pod Małą Rawką w Bieszczadach. Do pożaru doszło wczoraj po południu. Na szczęście żadna z przebywających tam osób nie została ranna.

Wczoraj po południu dyżurny jednostki został powiadomiony o pożarze w budynku schroniska PTTK pod Małą Rawką. Policjanci ustalili, ze w schronisku przebywało 18 osób, żadna z nich nie odniosła obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pomieszczeniach piwnicznych znajdowały się urządzenia grzewcze zbiorników wodnych wraz z zasilającymi grzałkami grzewczymi wody. Urządzenia zasilane były energia elektryczną i tam właśnie pojawił się ogień. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru zniszczeniu uległo pomieszczenie wraz z wyposażeniem urządzeń grzewczych. Na chwilę obecną nie zdołano oszacować strat.

Ponieważ w budynku nie można było pozostawić przebywających tam osób policjanci przewieźli je do schroniska w Ustrzykach Górnych.

Zniszczone pomieszczenie w schronisku

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."