PREZES PGNiG: „Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Pracownicy sanockiego oddziału Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa obchodzili święto swojej patronki Barbary, czyli  Barbórkę. W uroczystościach, które odbyły w Sanockim Domu Kultury uczestniczyła prezes zarządu spółki Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Barbórki w grupie kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w bieżącym roku odbywają się w tym samym terminie, czyli 7 grudnia.
- Jesteśmy szczęśliwi, ze prezes zarządu tegoroczną Barbórkę spędza w Sanoku – mówi Jacek Stepek, dyrektor Oddziału PGNiG w Sanoku.

Podczas swojego wystąpienia prezes spółki odniosła się do procesu restrukturyzacji jaki prowadzony jest w PGNiG. Zapowiedziała ponadto, że w pionie poszukiwawczo – wydobywczym zwolnienia nie są przewidywane.
- Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby, które będą trudniły się poszukiwaniem i wydobyciem – dodaje Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Podczas uroczystości nagrodzono zasłużonych górników oraz wręczono awanse zawodowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska, wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik, członek zarządu województwa podkarpackiego Sławomir Miklicz, starosta sanocki Sebastian Niżnik, burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk.

Ergo Hestia BODNAR Pomoc Finansowa

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."