PREZES PGNiG: „Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Pracownicy sanockiego oddziału Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa obchodzili święto swojej patronki Barbary, czyli  Barbórkę. W uroczystościach, które odbyły w Sanockim Domu Kultury uczestniczyła prezes zarządu spółki Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Barbórki w grupie kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w bieżącym roku odbywają się w tym samym terminie, czyli 7 grudnia.
- Jesteśmy szczęśliwi, ze prezes zarządu tegoroczną Barbórkę spędza w Sanoku – mówi Jacek Stepek, dyrektor Oddziału PGNiG w Sanoku.

Podczas swojego wystąpienia prezes spółki odniosła się do procesu restrukturyzacji jaki prowadzony jest w PGNiG. Zapowiedziała ponadto, że w pionie poszukiwawczo – wydobywczym zwolnienia nie są przewidywane.
- Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby, które będą trudniły się poszukiwaniem i wydobyciem – dodaje Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Podczas uroczystości nagrodzono zasłużonych górników oraz wręczono awanse zawodowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska, wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik, członek zarządu województwa podkarpackiego Sławomir Miklicz, starosta sanocki Sebastian Niżnik, burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."