Promocja gminy na Międzynarodowych Targach Turystyki w Katowicach

14-03-2012

GMINA SANOK. Gmina Sanok posiada wiele walorów turystycznych, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników natury, kultury, czy unikatowych zabytków. Udział w Międzynarodowych Targach Turystyki z pewnością przyczyni się do tego, aby polscy i zagraniczni turyści zawitali w Dolinie Sanu.

O projekcie

Gmina Sanok realizuje projekt „Promocja gminy wiejskiej Sanok jako regionu o wysokich walorach turystycznych w Międzynarodowych Targach Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB w Katowicach” w ramach działania 1.4.B Projekty pozainwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Celem niniejszego projektu jest:

  • promocja oraz zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sanok wśród potencjalnych turystów i inwestorów.
  • Promocja gospodarcza i inwestycyjna gminy przyczyni się równocześnie do promocji na arenie międzynarodowej województwa Podkarpackiego oraz całego kraju.

Projekt jest częścią szerszej strategii promocyjnej gminy realizowanej pt: Promocja Gminy wiejskiej Sanok jako regionu o wysokich walorach turystycznych i korzystnych warunkach do podejmowania działań inwestycyjnych.

W ramach realizacji projektu gmina Sanok weźmie udział w charakterze wystawcy w Międzynarodowych Targach Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB w Katowicach w dniach 30.03.2012-01.04.2012.

Na Targach Turystyki w Katowicach  zostanie zaprezentowane nowe logo oraz hasło reklamowe gminy Sanok. Stanowisko wystawiennicze będzie bogato wyposażone w materiały promocyjne, m.in.: katalogi, foldery, ulotki, parasole, koszulki, filiżanki i długopisy.

UG Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.