Rekordowa frekwencja podczas inauguracji zagórskiej plażówki! Kocur i Paryżak najlepsi! (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. Za nami I Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej. Rekordowa ilość, bo aż 26 par walczyło o Puchar Dyrektora MGOKiS w Zagórzu. Po 10-godzinnych zmaganiach najlepsi okazali się Kamil Kocur i Maciej Paryżak, którzy w finale pokonali Mateusza Łąckiego i Artura Gratkowskiego 21:8.

Bardzo wysoka temperatura i żar płynący z nieba nie zniechęciły siatkarzy do rywalizacji na zagórskim Zakuciu. Zaplanowany początkowo system brazylijski dla 16 par został zmieniony ze względu na zgłoszenie się do turnieju rekordowej ilości 28 drużyn. Większość par pochodziła z Zagórza, Sanoka i okolic ale także była para z Mielca oraz okolic Tarnobrzega.

W pierwszym półfinale spotkały się pary Artur Gratkowski/Mateusz Łącki z parą Paweł Zasadni/Grzegorz Janeczko, gdzie lepsi okazali się Gratkowski/Łącki wygrywając 26-24.

W drugim półfinale zmierzyli się  Kamil Kocur/Maciej Paryżak, którzy poradzili sobie z parą Miłosz Dżugan/Adrian Gratkowski wygrywając 21 – 14.

W meczu o 3 miejsce wygrała para Dżugan/Gratkowski pokonując Zasadni/Janeczko 21-15.

Finał to popis gry Kamila Kocura i Macieja Paryżaka, którzy bardzo szybko pokonali Artura Gratkowskiego i Mateusza Łąckiego wygrywając  21 – 8.

Pierwszy turniej potwierdził bardzo duże zainteresowanie siatkówką plażową na terenie powiatu sanockiego. Kolejne zmagania już w przyszłą sobotę (14.07). Zapraszamy wszystkich miłośników „plażówki”!

Foto: MGOKiS w Zagórzu:

|

Jeden komentarz do “Rekordowa frekwencja podczas inauguracji zagórskiej plażówki! Kocur i Paryżak najlepsi! (ZDJĘCIA)”

  1. […] ARCHIWUM: Kolejna plażówka za nami. Jezior i Chytła najlepsi! (VIDEO HD, ZDJĘCIA) baclofen order online purchase baclofen online buy baclofen online no prescription baclofen buy online cheap baclofen online purchase baclofen uk baclofen Dżugan i Gratkowski na najwyższym stopniu podium (ZDJĘCIA) Łącki z Gratkowskim zwycięzcami turnieju o Puchar PBA Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu trafił do Dżugana i Gratkowskiego! (ZDJĘCIA) Rekordowa frekwencja podczas inauguracji zagórskiej plażówki! Kocur i Paryżak najlepsi! (ZDJĘCI… […]

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."