Robert Lewandowski: nie wstydzę się Jezusa!

Szczere wyznanie napastnika reprezentacji Polski! Do akcji „Nie wstydzę się Jezusa” dołączył typowany na gwiazdę rozpoczynającego się turnieju Euro 2012 – Robert Lewandowski. Najlepszy polski piłkarz bez kompleksów mówi o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów – wyznaje popularny „Lewy”.

Piłkarz wypowiedział powyższe słowa w trakcie ostatniego etapu przygotowań reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Europy, które w piątek 8 czerwca rozpoczynają się w Polsce i na Ukrainie.

Wyznanie wiary Lewandowskiego to kolejne świadectwo w kadrze Franciszka Smudy. Oprócz niego, akcję „Nie wstydzę się Jezusa” oficjalnie poparł pomocnik Jakub Błaszczykowski.

Wielu innych piłkarzy polskiej reprezentacji w licznych wywiadach podkreśla swoją przynależność do Kościoła Katolickiego. Nie ukrywa tego również trener Smuda, którego można spotkać na Mszach świętych odprawianych w krakowskiej Kolegiacie św. Anny.

Więcej na stronie: www.pch24.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."