AKTUALIZACJA: Samochód ciężarowy uderzył w autobus. Cztery osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

06-08-2012

SANOK. Po godz. 15 na ulicy Lipińskiego doszło do zdarzenia drogowego samochodu ciężarowego z autobusem. W momencie gdy kierowca autobusu zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w jego tył uderzył samochód ciężarowy. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Są utrudnienia w ruchu zarówno w kierunku Zagórza jak i Sanoka. Ruch odbywa się wahadłowo.

Autobusem podróżowało 10 pasażerów. Cztery osoby, które skarżyły się na ból szyi zostały przewiezione do szpitala na badania.


Kierujący BMW zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jadący za nim autobus również się zatrzymał. Nie zdążył się zatrzymać kierujący samochodem Daf i wjechał w tył autobusu. Cztery osoby trafiły do szpitala w Sanoku.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło w poniedziałek kilka minut po godz. 15. na ul. Lipińskiego w Sanoku. Kierujący samochodem BMW 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jadący tuż za nim autobus wiozący pasażerów zahamował. Niestety nie zdążył zatrzymać swojego pojazdu 24-letni Litwin, który kierował ciężarowym dafem. Uderzył w tył autobusu, a ten wjechał w stojące przed nim BMW. W wyniku zderzenia do szpitala przewieziono cztery osoby: pasażerkę samochodu BMW oraz troje pasażerów autobusu.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. Wszyscy kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi. W sprawie sanocka Policja prowadzi postępowanie.

Esanok.pl / KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.