Sanocki Szwejk także kibicuje polskiej reprezentacji! (SONDA, VIDEO HD, ZDJĘCIA)

SANOK. Redakcja portalu Esanok.pl oraz stowarzyszenia ZiemiaSanocka.pl przebrała sanockiego Dobrego Wojaka Szwejka w barwy biało-czerwone. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Szwejk z pochodzenie nie był Polakiem, lecz Czechem z Królewskich Vinohradów w Pradze. Zobacz co o tej niecodziennej sytuacji myślą sanoczanie? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Widok Szwejka w biało-czerwonych barwach przypadł do gusty sanoczanom, którzy po tygodniu pracy z uśmiechem na twarzy przyjęli widok najwierniejszego kibica reprezentacji Polski. Sanoczanie zatrzymywali się przy Szwejku robiąc z nim fotografie. Nie brakowało uśmiechów zarówno u starszych jak i tych młodszych mieszkańców Grodu Grzegorza! Jednak co najważniejsze Dobry Wojak Szwejk sprawił, że w sanoczanach urosła wiara w zwycięstwo w pojedynku z Czechami!

Zapraszamy do robienia sobie zdjęć z kibicującym Szwejkiem! Można je przesyłać na adres naszej redakcji: redakcja@esanok.pl.
Opublikujemy je na portalu
!

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."