Sanockie potyczki szachowe rozstrzygnięte (ZDJĘCIA)

06-12-2012

SANOK / PODKARPACIE. Turniej rozegrany w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku dnia 5 grudnia zakończył cykl rozgrywek „Sanockich potyczek szachowych”, których zwycięzcami zostali: Michał Baran i Paweł Kostelniuk.


Zawodnicy uczestniczący w pięciorundowych zawodach walczyli przez ponad 3 godziny, rozgrywając po siedem szachowych partii sędziowanych przez Pana Marka Kielara. Sędziami technicznymi byli Państwo Agnieszka i Wojciech Stawarczykowie.

Najbardziej zacięte pojedynki stoczyli faworyci, wyłapując najmniejsze nawet błędy przeciwników. W grupie uczniów szkół podstawowych zwyciężył Michał Baran, wyprzedzając Macieja Czopora i Adama Wronę. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się Paweł Kostelniuk, o pół punktu wygrywając z Aleksandrem Materniakiem. Trzecie miejsce zajął Patryk Wojtowicz.

Wszyscy zawodnicy emocjonującego turnieju z rąk wiceprezes Stowarzyszenia Małgorzaty Stepek otrzymali dyplomy i mikołajkowe upominki  ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku oraz sponsorów.

Gratulujemy pasji i wymiernych wyników w postaci uzyskanych w trakcie turnieju kategorii szachowych! W związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy planują od lutego 2013 rozpocząć kolejną edycję „Sanockich potyczek szachowych”.

Tabele przedstawiają wyniki całościowe turnieju.

Szkoły podstawowe

Gimnazja

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.