SANOK: 100 tys. zł dla sportowców!

SANOK. Około 100 tys. zł Miasto Sanok przeznaczyło w tym roku na stypendia sportowe. Zostały one przyznane zawodnikom z 6 sanockich klubów sportowych.

Stypendia sportowe pozwolą wesprzeć finansowo zawodników, osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

O stypendia mogli się starać zawodnicy będący członkami klubów sportowych, mających siedzibę w Sanoku, na wniosek zarządów klubów i stowarzyszeń kultury fizycznej, w których zrzeszony jest zawodnik. W uzasadnionych przypadkach stypendium mógł otrzymać zawodnik (będący mieszkańcem naszego miasta) trenujący w klubie poza miastem Sanokiem.

W tym roku stypendia sportowe otrzymało: 9 zawodników z Podkarpackiego Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa w Sanoku, zawodnik z Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Rzeszowskiego Rzeszów, zawodnik BUKS RING MOSiR Sanok, 2 zawodników KS “Komunalni” Sanok, zawodnik Samuraj Sanok, 10 zawodników MKS “Stal” Sanok, 2 zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Sanok.

Przyznane zostaną również stypendia dla hokeistów z klubu hokejowego Ciarko PBS Bank Sanok.

Agnieszka Frączek

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."