SANOK: 2-latek na rowerze potrącony przez samochód

SANOK. Wczoraj po godzinie 13. kierujący samochodem Daewoo 60-letni mieszkaniec powiatu sanockiego potrącił 2-latka w Sanoku na ul. Białogórskiej. Chłopiec jeździł na rowerze po drodze. W tym czasie pilnujący go ojciec rozmawiał ze znajomym.

Dziecko wjechało wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu przy ul. Białogórskiej. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Na szczęście lekarz stwierdził u niego jedynie otarcia naskórka.

Policjanci rozpytali ojca dziecka, który w tym czasie opiekował się 2-latkiem. Mężczyzna stwierdził, że na chwilę się odwrócił, aby przywitać się z kolegą.  Zarówno kierującego, jak też ojca chłopca przebadano na alkometrze. Badania wykazały, że obydwaj byli trzeźwi.

Policja apeluje, aby pilnować swoich pociech. Jako miejsca zabaw należy wybierać tereny i place zabaw jak najbardziej oddalone od drogi, aby zmniejszyć ryzyko potrącenia.  Czasami chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."