SANOK: Groził pozbawieniem życia

Policjanci interweniowali w związku z awanturą domową. W trakcie czynności okazało się, że sprawca groził domownikom pozbawieniem życia. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec sprawcy dozoru policyjnego oraz zakazu inicjowania kontaktów z pokrzywdzonymi.

Interwencja miała miejsce w Sanoku na ul. Zagórskiej w piątek kwadrans po godz. 12. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Z ustaleń funkcjonariuszy poczynionych na miejscu wynikało, że 73-letni mieszkaniec powiatu sanockiego trzymając w ręce nóż skierowany w stronę 49-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, groził pozbawieniem życia jemu i jego 44-letniej żonie.

Prowadzący postępowanie policjanci przesłali materiały do prokuratury, gdzie została podjęta decyzja o zastosowaniu wobec podejrzanego dozoru policyjnego oraz zakazu inicjowania kontaktów z pokrzywdzonymi.

Przestępstwo gróźb karalnych jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."