SANOK: Metalowe Walentynki (VIDEO HD) ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE

11-02-2012

SANOK. 14 lutego w Klubie Muzycznym Rudera odbędzie się koncert w ramach „Metal Spirit Ressurection vol.8 tour”. Gwiazdami trasy są rosyjskie zespoły Sinful i Blackthorn oraz ukraiński Def/Light.

 

 

 

Po sześciu latach działalności Metal Spirit Resurrection Tour zmierza do Polski – tym razem flagą trasy będą z dumą  nieść dwa rosyjskie zespoły – Sinful i Blackthorn, a także ukraińscy metalowcy z Def/Light.

Zespoły przemaszerują przez jedno miasto ukraińskie i aż osiem miast w Polsce. Wyjątkowość MSR-8 nadaje całkowicie żeński zespół metalowy – Blackthorn, który zaprezentuje swój nowy album „Codex Archaos”.

Jeśli chodzi o Sinful, to podróż do Polski nie będzie jego pierwszą w historii. Najnowszy album zatytułowany „XIII Apostle” został nagrany, zmiksowany i zremasterowany w Hertz Studio. Metal Spirit Resurrection Tour vol. 8  będzie też już drugą trasą dla Def/Light, który zniewolił już metalowe serca w Czechach, na Węgrzech i w Polsce podczas „Hellbound Tour 2011″.

14.02.2012 Sanok “Rudera”
Wejście 18:00  start: 19:00
wjazd:15/20 pln.  przedsprzedaż w klubie.

 

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres mb@p24.pl z dopiskiem w tytule „METALOWE WALENTYNKI” a w treści wpisz Wasze imiona oraz numer telefonu.

14-ta para, która wyśle wiadomość WYGRYWA!

Na e-maile czekamy do poniedziałku (13 luty) do godziny 15.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 15.00 – 16.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.