SANOK: Napad z nożem w ręku

15-03-2012

SANOK. We wtorek w Sanoku, 19-latek ugodził nożem w brzuch 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Zażądał od pokrzywdzonego wydania telefonu komórkowego oraz portfela, a następnie uciekł.

Policjanci zatrzymali go kilka godzin później. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia przeciwko 19-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego. Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 13. na ul. Konopnickiej w Sanoku. Młody mężczyzna ugodził nożem w brzuch 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, a gdy pokrzywdzony zaczął uciekać, napastnik dogonił go i powalił na ziemię. Przestępca zażądał wydania telefonu komórkowego, portfela wraz z dokumentami oraz kluczy do mieszkania. Po otrzymaniu tych przedmiotów uciekł w kierunku pobliskiego lasu.

Poszukiwania przestępcy zakończyły się przed godziną 17. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Skradzione rzeczy odzyskano.

Wczoraj o godz. 14.40 przedstawiono mu zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, czyli o czyn z art. 280 par. 2 kk. Polskie prawo za takie przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.

KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.