SANOK: Nocny atak na taksówkarza

23-10-2012

SANOK. Postanowieniem o zastosowaniu dozoru policyjnego zakończyło się postępowanie przeciwko mężczyźnie, który usiłował dokonać rozboju na taksówkarzu w Sanoku. Sprawca przy użyciu siły oraz gazu

obezwładniającego chciał zabrać pokrzywdzonemu taksówkarzowi saszetkę, w której znajdowały się dokumenty i 320zł.

Sytuacja miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę, po godz. 2.00 Taksówkarz siedział w samochodzie zaparkowanym przy ul. Sadowej w Sanoku  i wkładał pieniądze do saszetki. W pewnym momencie, ktoś gwałtownie otworzył drzwi od taksówki i chciał zabrać saszetkę, trzymając w ręce gaz obezwładniający gotowy do użycia. Atak spotkał się z oporem ze strony taksówkarza i pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny.

Zaalarmowani policjanci przyjechali na miejsce, rozdzielili mężczyzn i ustalili przebieg wydarzeń. Mężczyzną, który usiłował dokonać rozboju okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu złożenia zeznań w sprawie.

Wczoraj wydano postanowienie o zastosowaniu wobec 32-latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego. Za swój czyn podejrzany będzie odpowiadał przed sądem.

KPP Sanok

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.