Promocja Sanoka w Brukseli

18-01-2012

SANOK/BRUKSELA. W styczniu województwo podkarpackie staje na czele Domu Polski Wschodniej w Brukseli. Jest to dobra okazja do promocji poszczególnych miast podkarpackich. Jednym z nich jest Sanok.


Inauguracja tegorocznej promocji będzie miała miejsce 24 stycznia w Domu Polski Wschodniej w Brukseli. Rozpocznie się koncertem artystów Filharmonii Rzeszowskiej, po którym nastąpi otwarcie wystawy „Podkarpackie Trójmiasto Jasło – Krosno – Sanok”. Będzie ją można oglądać przez 3 tygodnie. Na ekspozycji zostaną przedstawione m.in. materiały ukazujące Podkarpackie Trójmiasto, głównie od strony turystycznej. Przedstawiciele Urzędu Miasta w Sanoku wraz z Burmistrzem Wojciechem Blecharczykiem będą prezentować Sanok w prezentacji multimedialnej oraz poprzez różnego rodzaju materiały promocyjne i produkty regionalne.

Jednak to nie wszystko, bowiem druga część promocji Podkarpackiego Trójmiasta będzie miała miejsce podczas letniego Święta ulicy Alei Tervuren, którą w czasie imprezy przechodzi około 250 – 300 tysięcy ludzi. Sanok będzie miał więc świetną okazję do promocji nie tylko turystycznej, ale i gospodarczej na własnym stoisku wystawienniczym.

Agnieszka Frączek

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.