AKTUALIZACJA: Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

SANOK. Do szpitala trafiła kobieta, która dziś (2 bm.) kilkanaście minut po godzinie 11 została potrącona na przejściu dla pieszych na ulicy Kościuszki w Sanoku. Jak relacjonują świadkowie:

- Kierowca opla zdołał zatrzymać pojazd przed pasami, jednak bmw, które jechało za nim najechało na tył białego opla, a ten z kolei uderzył w kobietę.

 


52-letnia kobieta została potrącona przez samochód. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący oplem 21-letni mieszkaniec miejscowości Bielsko-Biała zatrzymał się przed przejściem dla pieszych ustępując pierwszeństwa 52-letniej mieszkance powiatu sanockiego. Jadący za nim samochód bmw, którego kierowcą był 28-letni mieszkaniec Lublina nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył opla, przesuwając go na przejście dla pieszych. W wyniku tego piesza została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami głowy i barku została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Czynności w powyższej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."