AKTUALIZACJA: Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

02-01-2012

SANOK. Do szpitala trafiła kobieta, która dziś (2 bm.) kilkanaście minut po godzinie 11 została potrącona na przejściu dla pieszych na ulicy Kościuszki w Sanoku. Jak relacjonują świadkowie:

- Kierowca opla zdołał zatrzymać pojazd przed pasami, jednak bmw, które jechało za nim najechało na tył białego opla, a ten z kolei uderzył w kobietę.

 


52-letnia kobieta została potrącona przez samochód. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący oplem 21-letni mieszkaniec miejscowości Bielsko-Biała zatrzymał się przed przejściem dla pieszych ustępując pierwszeństwa 52-letniej mieszkance powiatu sanockiego. Jadący za nim samochód bmw, którego kierowcą był 28-letni mieszkaniec Lublina nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył opla, przesuwając go na przejście dla pieszych. W wyniku tego piesza została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami głowy i barku została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Czynności w powyższej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.