SANOK: Zażądał pieniędzy i zranił nożem 18-latka

SANOK. Policjanci zatrzymali 21-latka, który zaatakował 18-letniego ucznia. Napastnik zażądał wydania pieniędzy, gdy nie otrzymał określonej kwoty rzucił nożem w pokrzywdzonego raniąc go w rękę.  Do zdarzenia doszło w czwartek w jednej z sanockich szkół średnich.

Na korytarzu przed lekcjami około godziny 11.45 do 18-letniego ucznia podszedł inny uczeń i grożąc mu pobiciem zażądał wydania pieniędzy w kwocie 50 zł. Następnie stwierdził, że co miesiąc chce otrzymywać od pokrzywdzonego 50 zł. Gdy młody mężczyzna nie zgodził się i odmówił wydania pieniędzy, sprawca rzucił w jego kierunku nożem, który trzymał w bluzie.

W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ręki. Policjanci zatrzymali sprawcę zajścia, którym okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

KPP Sanok

Tagi: ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."