Siatkarski rozkład jazdy

04-01-2012

SANOK. W najbliższy weekend do akcji wrócą siatkarki i siatkarze z sanockich klubów. Sezon wkracza w decydującą fazę i każde zwycięstwo będzie na wagę złota. U siebie zagrają zespoły seniorskie oraz młodzicy.

Trudne zadanie czeka najmłodszych adeptów siatkówki. Zawodnicy TSV Mansard podejmą bowiem, wyżej notowaną, MOSiR Brzozovię Brzozów. Pierwsze spotkanie obydwu drużyn zakończyło się zwycięstwem naszych rywali 2:0. Początek rywalizacji w niedzielę, o godzinie 9:00. Mecz odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach.

Po świątecznej przerwie, na parkiet wracają seniorki PBS Bank Sanoczanki. Przeciwnikiem będzie SST Lubcza Racławówka, czyli lider kobiecych rozgrywek. Podopieczne Ryszarda Karaczkowskiego zagrają w piątek, o godzinie 11:00 w Gimnazjum nr 4. Przełożenie terminu rozegrania meczu, związane jest z wyjazdem juniorek na międzynarodowy turniej o Puchar Primatora (odpowiednik burmistrza) Vranova. Zawody odbywać się będą w sobotę i niedzielę.

Swoje spotkanie w ramach XI kolejki rozegrają seniorzy TSV Mansard. Z uwagi na minimalne różnice punktowe w czołówce tabeli, ewentualna wygrana z SMS-em Neobus Niebylec byłaby niezwykle cenna. Pierwsze starcie zespołów prowadzonych przez Macieja Wiśniowskiego i Tomasza Perłowskiego wygrali sanoczanie 3:2. O tym, jak będzie w rewanżu, przekonają się kibice, którzy w sobotę o godzinie 18:00 usiądą na trybunach hali przy Zespole Szkół nr 3.

Trzymamy kciuki za wygrane i pokaz dobrej gry sanockich drużyn.

este

Zdjęcia: Tomasz Sowa


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.