Zwyciężają rywale

13-02-2012

SIATKÓWKA: Nie udał się wyjazd seniorów TSV Mansard do Głogowa Małopolskiego, gdzie rozgrywany był turniej finałowy III ligi mężczyzn. Sanoczanie przegrali dwa kolejne spotkania. Szansa na rehabilitację już za dwa tygodnie w Rakszawie.

Po porażce z TKF ITS Anilaną Rakszawa, przyszedł czas na pojedynek z gospodarzami, SPAR Głogovią Głogów Małopolski. Niestety i w tym meczu nie potrafiliśmy sięgnąć po zwycięstwo. Gospodarze zagrali skuteczniej na siatce i agresywnie w polu zagrywki. Przewaga w tych elementach przełożyła się na wygraną w całym pojedynku 3:0.

W niedzielę mierzyliśmy się z MOSiR Brzozovią Brzozów, z którą w sezonie 2011/2012 dwukrotnie rozgrywaliśmy tie-break. Tym razem, brzozowianie zachowali więcej zimnej krwi w końcówce pierwszego seta, wygrali 27:25, a w dwóch kolejnych partiach udowodnili lepszą tego dnia dyspozycję.

Szansa na rehabilitację i poprawę 4. miejsca już za dwa tygodnie, kiedy w Rakszawie, wystąpimy w drugim turnieju finałowym.

Foto: Tomasz Sowa

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.