Spowodował kolizję, był pijany i poszukiwany listem gończym

BESKO. Policjanci pracując na miejscu zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i motocykla ujawnili, że jeden z uczestników kolizji był pijany. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj kilka minut po godz. 22. dyżurny Policji odebrał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Besko przy ul. Bieszczadzkiej. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z posterunku w Besku zauważyli, że samochód osobowy marki Mercedes znajduje się w rowie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że drogą główną jechał motocykl, a kierujący samochodem wyjeżdżając ze stacji paliw wymusił pierwszeństwo przejazdu. Nie doszło jednak do zderzenia pojazdów, ale mercedes wjechał do rowu.

Policjanci wylegitymowali kierującego samochodem. Od 39-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego wyczuwalny był alkohol. Na wyświetlaczu urządzenia pomiarowego pojawił się wynik ponad 2 promili alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany listem gończym.

39-latka zatrzymano. W najbliższym czasie mężczyzna zostanie doprowadzony do aresztu śledczego.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."