AKTUALIZACJA: Stal przegrywa w Targowiskach 0:3 (VIDEO HD)

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Stali Sanok przegrali z Partyzantem Targowiska 0:3 w meczu XXVII kolejki III ligi. Podopieczni Ryszarda Federkiewicza nie powtórzyli wyniku osiągniętego w finale okręgowego (Krosno) Pucharu Polski, kiedy wygrali 1:0. Sanoczanie zajmują 14. miejsce w tabeli, co oznacza obecność w strefie spadkowej.

Partyzant Targowiska – Stal Sanok 3:0 (1:0)

Bramki dla Partyzanta Targowiska: Kamil Walaszczyk 2 – 12.  i 90. minuta, Ireneusz Zarzyka 60. minuta,

Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."