DZISIAJ: Stal Sanok podejmie Orlęta Radzyń Podlaski (VIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Po pucharowym sukcesie, czyli zwycięstwie z Partyzantem Targowiska 1:0, przyjdzie czas na kolejną potyczkę ligową, tym razem z Orlętami Radzyń Podlaski. Przeciwnik należy do ścisłej czołówki III ligi, stąd na sanoczan czeka trudne zadanie. Publikujemy zaproszenie przesłane przez kibiców.

Zespół z Radzynia Podlaskiego to obecnie czwarta siła lubelsko-podkarpackiej grupy III ligi. Podopieczni Zbigniewa Grzesiaka tracą zaledwie cztery oczka do liderującej Avii Świdnik. Orlęta uzbierały 40 punktów w 24 spotkaniach i legitymują się bilansem bramek 33-23.

Na przeciwnym biegunie klasyfikacji znajdują się sanoczanie, którzy wciąż nie mogą odbić się od dolnej strefy tabeli. Po 24 rozegranych meczach mamy na swoim koncie 24 punkty, o 2 więcej od zespołów, które zajmują miejsca spadkowe. Jesteśmy na 13. miejscu, a nasz bilans bramkowy to 23 gole strzelone i 29 straconych.

Na szczęście, w piłce nożnej statystyki nie zawsze przekładają się na boiskową rzeczywistość, dlatego wierzymy w triumf naszych piłkarzy w spotkaniu z faworyzowanymi Orlętami.

Stal Sanok – Orlęta Radzyń Podlaski, sobota (12.05) godzina 16:30

Plakat nadesłany przez kibiców

Foto: Tomasz Sowa

 

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."