DZISIAJ: Stal Sanok podejmie Orlęta Radzyń Podlaski (VIDEO)

12-05-2012

PIŁKA NOŻNA. Po pucharowym sukcesie, czyli zwycięstwie z Partyzantem Targowiska 1:0, przyjdzie czas na kolejną potyczkę ligową, tym razem z Orlętami Radzyń Podlaski. Przeciwnik należy do ścisłej czołówki III ligi, stąd na sanoczan czeka trudne zadanie. Publikujemy zaproszenie przesłane przez kibiców.

Zespół z Radzynia Podlaskiego to obecnie czwarta siła lubelsko-podkarpackiej grupy III ligi. Podopieczni Zbigniewa Grzesiaka tracą zaledwie cztery oczka do liderującej Avii Świdnik. Orlęta uzbierały 40 punktów w 24 spotkaniach i legitymują się bilansem bramek 33-23.

Na przeciwnym biegunie klasyfikacji znajdują się sanoczanie, którzy wciąż nie mogą odbić się od dolnej strefy tabeli. Po 24 rozegranych meczach mamy na swoim koncie 24 punkty, o 2 więcej od zespołów, które zajmują miejsca spadkowe. Jesteśmy na 13. miejscu, a nasz bilans bramkowy to 23 gole strzelone i 29 straconych.

Na szczęście, w piłce nożnej statystyki nie zawsze przekładają się na boiskową rzeczywistość, dlatego wierzymy w triumf naszych piłkarzy w spotkaniu z faworyzowanymi Orlętami.

Stal Sanok – Orlęta Radzyń Podlaski, sobota (12.05) godzina 16:30

Plakat nadesłany przez kibiców

Foto: Tomasz Sowa

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.