Sukces sanockich flecistów!

24-04-2012

SANOK. Swój wysoki poziom wykonawczy potwierdzili zdobywając wyróżnienia na Ogólnopolskim Wiosennym  Festiwalu Fletowym w Sochaczewie w dniach 16 – 18 kwietnia 2012. W czterech kategoriach wiekowych wystąpiło 110 flecistów z całej Polski. Sanocką szkołę reprezentowało 2 uczniów Wiktoria Łukaszewska i Michał Paryżak.

Wiktoria w II kategorii wiekowej zdobyła wyróżnienie, Michał swojej kategorii również wyróżnienie. Oboje są uczniami Doroty Zubel. Jury w skład którego wchodzili profesorowie z AM w Warszawie, Łodzi i Białegostoku, potwierdziło wysoki poziom wykonawczy uczniów Sanockiej Szkoły.


Ci sami uczniowie w dniu 22.03 b.r.  wzięli  udział  w Podkarpackich Spotkaniach Fletowych w Mielcu, gdzie w różnych kategoriach wiekowych zdobyli I miejsca. Wiktoria otrzymała maksymalną liczbę punktów 25, a Michał 24 pkt. w swojej kategorii wiekowej. Profesorowie z AM w Krakowie i Łodzi, którzy wchodzili w skład Jury docenili wysoki poziom wykonawczy młodych flecistów. Uczniom akompaniowała Iwona Sereda.

Dorota Zubel jest bardzo dumna ze swoich wychowanków i życzy im dalszych sukcesów.

 

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.