AKTUALIZACJA: Święto braci myśliwskiej w Zagórzu (VIDEO HD, WYNIKI)

ZAGÓRZ. Konkurs naśladowania głosu jelenia to koronna konkurencja Rykowiska Galicyjskiego, które już po raz 14 zostało zorganizowane w malowniczej scenerii na zagórskim Zakuciu.

Wyniki w konkursach organizowanych podczas XIV Rykowiska Galicyjskiego Zagórz 2012

Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Strzelectwie Sportowym z Broni Pneumatycznej o Puchar Burmistrza MiG Zagórz

Kategoria dziewcząt do 15 lat
I Sabina Czechowicz 38 pkt.
II Oliwia Tworzydlak 31 pkt.
III Jagoda Zielińska 27 pkt.

Kategoria chłopców do 15 lat
I Jarosław Sawczyn 39 pkt.
II Piotr Dobrowolski 36 pkt.
III Hubert Pasztor 26 pkt.

Kategoria kobiet
I Barbara Radwańska 40 pkt.
II Anna Zagórska 40 pkt.
III Marta Tworzydlak 33 pkt.

Kategoria mężczyzn
I Olaf Jóźwik -KŁ „Gawra” Lutowiska- 46 pkt.
II Czesław Hołub – KŁ „Ryś” Ustrzyki Dolne -44 pkt.
III Jarosław Matuszkiewicz – niezrzeszony -40 pkt.

Indywidualne Mistrzostwa Galicji w naśladowaniu głosu jelenia
I Jan Skrzetuski- Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ Chodzież
II Maciej Krzysztofik- Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ Chodzież
III Tomasz Maliński- Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ Chodzież
IV Bartosz Gosztyła- Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ Chodzież
V Miroslaw Policek – Reprezentant Słowacji
V Marcin Bobola- KŁ “Ponowa” Krosno

V Otwarte Drużynowe  Mistrzostwa Polski w Naśladowaniu Głosu Jelenia
I – Biuro Polowań Hundpol Radom
II Slovacka Lovska Zwieza – Reprezentacja Słowacji
III Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ Chodzież
IV KŁ „Świstak” Zagórz
V KŁ „Gawra” Lutowiska

Konkurs Terenowej Oceny Poroży Jeleni
I Olaf Jóźwik – KŁ „Gawra” Lutowiska
II Andrzej Radzik – KŁ „Żubr” Sanok
III Zdzisław Biega- KŁ „Jeleń” Brzozów
IV Norbert Różycki- KŁ „Gawra” Lutowiska
V Andrzej Kołodziej- KŁ „Żubr” Sanok
VI Marian Gawłowski- KŁ „Knieja” Komańcza

Konkurs-pies używany do polowań
I Marcin Bobola -KŁ “Ponowa” Krosno – suka Finka
II Ryszard Nitkiewicz – KŁ „Żbik” Ustrzyki Dolne -– suka Kaja
III Hubert Pasztor – niezrzeszony– suka Saba
IV Ryszard Nitkiewicz -KŁ „Żbik” Ustrzyki Dolne – pies Tokaj
V Marcin Mordalski – KŁ „Ryś” Lesko– pies Grot
VI Krzysztof Ochyra – niezrzeszony – pies Pyza

Konkurs nalewek
I Stefan Sochacki – KŁ „Jedność” Kołaczyce – nalewka „Biały bez”
II Mieczysław Czytajło – nalewka „Dereniówka”
III Krystyna Kwolek – nalewka „Wiśniówka”
IV Ryszard Bulwan – KL “Ryś” Sanok- nalewka „Imbir”
V Bogumił Pasztor – KŁ “Żubr” Sanok- nalewka „Tarnina Bieszczadzka”
VI Wilhelmina Litwin – niezrzeszona- nalewka „Aronia”

Konkurs – Puchar Trzech Strzelnic
I Olaf Jóźwik- KŁ „Gawra” Lutowiska
II Czesław Hołub – KŁ „Ryś” Ustrzyki Dolne
III Waldemar Kubiak – KŁ „Świstak Zagórz”

Konkurs Znajomości Języka Łowieckiego
I Zdzisław Gładysz – KŁ „Jeleń” Brzozów
II Marek Podkalicki – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
III Franciszek Kolka – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
III Jerzy Czerniła – KŁ „Żbik” Ustrzyki Dolne

Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."