Szczęśliwy finał poszukiwań 55 letniego mężczyzny

POWIAT SANOCKI. Wczoraj w Rzepedzi trwały poszukiwania mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. W akcji poszukiwawczej brało udział 45 osób. Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodzinie.

O zaginięciu 55-letniego mężczyzny poinformowała Policję wczoraj rodzina, u której chwilowo przebywał. Zaginiony wyszedł z domu w poniedziałek rano i nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do odnalezienia mężczyzny. Do akcji poszukiwawczej oprócz Policji włączyły się także inne służby: GOPR, Straż Graniczna, Straż Leśna z Komańczy oraz strażacy ochotnicy z Komańczy i Rzepedzi, łącznie 45 osób. Przeszukiwano rejon Rzepedzi oraz okolicznych miejscowości wraz z masywami leśnymi.

Przed godz. 18. mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Znajdował się w miejscowości Czaszyn przy drodze głównej. Szedł w stronę Rzepedzi. Zaginionego Policja przekazała pod opiekę rodzinie.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."