AKTUALIZACJA: Tragedia w Boguchwale. W zgniecionych między tirami seacie i peugeocie zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta

Policjanci i inne służby ratownicze pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w Boguchwale. Dwa samochody osobowe zostały zgniecione pomiędzy dwoma tirami. Zginęły trzy osoby.

Do wypadku doszło około godz. 7.30 w Boguchwale na drodze krajowej nr 9.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zderzyły się dwa tiry i cztery samochody osobowe. Kierowca ciężarówki jadący w kierunku Rzeszowa prawdopodobnie nie wyhamował i uderzył w stojące na światłach dwa samochody osobowe przygniatając je do drugiej ciężarówki, która pchnięta uderzyła w stojące przed nią dwa inne samochody osobowe.

W zgniecionych między tirami seacie i peugeocie zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Seatem ibizą podróżowały dwie osoby, 24-letni kierowca i 19-letnia pasażerka. W peugeocie zginął 33-letni kierowca.

Kierujący tirami zostali przebadani na alkomacie. Byli trzeźwi.

Zdjęcia KWP.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."