Ciarko PBS Bank KH Sanok – Zagłębie Sosnowiec – tylko w tvPodkarpacie.pl KONIEC TRANSMISJI

tvPodkarpacie.pl Już dzisiaj o godzinie 18:00 kolejne hokejowe emocje. Mistrzowie Polski podejmą Zagłębie Sosnowiec. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi tvPodkarpacie.pl. WŁĄCZ RELACJĘ LIVE!

Przed niedzielnym spotkaniem z Comarch Cracovią, trener zespołu z Sanoka Milan Staš wyrażał nadzieje na pokonanie wicemistrzów Polski i rozpoczęcie zwycięskiej passy. Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali krakowian 4:3, a o zrealizowanie dalszej części planów słowackiego szkoleniowca powalczą dzisiaj, kiedy zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec.

Sosnowiczanie mają na swoim koncie dwie porażki, kolejno z Aksam Unią Oświęcim (wyjazd 1:4) i JKH GKS-em Jastrzębie (dom 1:4).

W poprzednim sezonie obie ekipy grały ze sobą sześciokrotnie w lidze (6 zwycięstw Sanoka) i dwukrotnie w ramach rozgrywek grupowych Pucharu Polski (1 zwycięstwo Sanoka i walkower na korzyść Sosnowca).

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Zagłębie Sosnowiec, 11.09 (wtorek), godzina 18:00

Transmisja za pośrednictem tvPodkarpacie rozpocznie się o godzinie 17:45. WŁĄCZ RELACJĘ LIVE!

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."