REKLAMA

Trwają poszukiwania uprowadzonego dziecka

Polska Policja włączyła się w poszukiwania uprowadzonego wczoraj na terenie Czech dziecka. Powiadomione zostały jednostki Policji w całym kraju, informację o porwaniu przekazano także Straży Granicznej. Niespełna miesięczna dziewczynka została porwana z wózka wczoraj. Sprawcy, najprawdopodobniej kobieta i mężczyzna, mogą poruszać się po terenie Polski samochodem VW Tiguan.

Policjanci czescy prowadzą poszukiwania niespełna miesięcznej dziewczynki. Na prośbę strony czeskiej w poszukiwania włączyła się polska Policja.

Wczoraj (4.07.2012 o godz. 15:00) w miejscowości USTI NAD LABEM (miasto TRMICE) został porwana z wózka JANOVA MICHALA (ur. 16.06.2012 r.). Danych osobowych sprawców porwania jak dotąd nie ustalono. Wiadomo, że są to przynajmniej dwie osoby: mężczyzna o białym kolorze skóry, wzrost ok. 180-190 cm, brązowe włosy do ramion, ubrany w niebieskie spodnie typu 3/4 oraz T-shirt; kobieta o białym kolorze skóry, długie włosy.

Osoby te poruszają się pojazdem marki VW Tiguan, kolor czarny, rok produkcji 2010-2011, który może posiadać białoruskie tablice rejestracyjne i poruszać się po terenie Polski – prawdopodobnie zmierza w kierunku granicy polsko-białoruskiej.

Zdjęcia dziecka

Zdjęcia dziecka

Rysopis zaginionej: wzrost 49-50 cm, waga 3,3 kg. W dniu zaginięcia ubrana była w szary T-shirt w niebieskie paski, szare spodenki oraz różowe buciki.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziecka lub samochodu, którym poruszają się porywacze, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia dziecka oraz pojazdu, którym poruszają się porywacze.

06-07-2012
Poprzedni artykuł:
«


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.