TSV na tarczy, ale po walce

27-02-2012

RAKSZAWA. Seniorzy TSV Mansard zakończyli sezon. Niestety, nie udało się odnieść zwycięstwa w II turnieju finałowym, ale sanoczanie pokazali, że należał się im występ w gronie najlepszych drużyn III ligi. Ostatecznie zajęliśmy 4. miejsce.

W sobotę podopieczni Macieja Wiśniowskiego mierzyli się z zespołem SPAR Głogovia Głogów Młp.. Spotkanie było niezwykle wyrównane i emocjonujące. Podobnie jak dzień wcześniej, o końcowym sukcesie decydował tie-break, który po zaciętej walce wygrali nasi przeciwnicy.

Niedziela była dniem, w którym sanoczanie zakończyli sezon 2011/2012. Po drugiej stronie siatki stanęli zawodnicy MOSiR Brzozovii Brzozów. Po dwóch partiach było 1:1, ale w drugiej części meczu przewagę uzyskali nasi rywale, którzy wygrali 3:1.

SPAR Głogovia Głogów Młp. – TSV Mansard Sanok 3:2 (14, -17, -25, 24, 13)

TSV Mansard Sanok – MOSiR Brzozovia Brzozów 1:3 (21, 17, 17, 21)

Seniorzy TSV na 4. pozycji w sezonie 2011/2012. Do dalszych gier na szczeblu centralnym awansowały drużyny z Głogowa Młp. i Rakszawy.

Foto: Tomasz Sowa

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.