TSV przegrywa po tie-breaku

SANOK. Seniorzy TSV Mansard Sanok przegrali z MOSiR Brzozovią Brzozów 2:3 w meczu XII kolejki III ligi. Choć nasza drużyna wygrywała sety w bardzo przekonujący sposób, decydująca rozgrywka należała do przeciwników.

 

Podopieczni Macieja Wiśniowskiego mogą mówić o sporym pechu, gdyż pierwsza i trzecia odsłona gry została zapisana na konto brzozowian, a kończona była najmniejszą z możliwych różnic punktowych, kolejno 26:24 i 25:23. Sanoczanie wygrywali zdecydowanie, do 16 i 17. Niestety, w tie-breaku mieliśmy niewiele do powiedzenia. Brzozovia narzuciła swój styl gry i niesiona dopingiem licznie zebranej publiczności, przypieczętowała zwycięstwo.

MOSiR Brzozovia Brzozów – TSV Mansard Sanok
3:2 (24, -16, 23, -17, 5)

Drużyny podzieliły się zatem zdobyczą punktową. TSV zajmuje 4. miejsce w tabeli, notując 20 oczek. Brzozów znajduje się obecnie na 3. pozycji, mając na swoim koncie 23 punkty.

este

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."