TSV zmierzy się z II-ligowcem!

03-09-2012

SANOK. Już jutro (4 września) seniorzy klubu TSV Sanok zagrają na własnym parkiecie z drużyną PWSZ Karpat Krosno, występującą na co dzień w II lidze. Spotkanie sparingowe będzie świetną okazją do sprawdzenia zawodników, którzy w tym roku dołączyli do sanockiego klubu.

Trener sanoczan Maciej Wiśniowski zaznacza, że sparing z II-ligowcem będzie dobrym przetarciem jego zespołu przed zbliżającym się sezonem. - W meczach przygotowujących do sezonu, nie do końca liczy się końcowy rezultat. Pojedynek z Karpatami będzie dobrą okazją do przećwiczenia poszczególnych fragmentów gry w nowym ustawieniu. W zespole pojawili się nowi gracze, którzy wzmocnią z pewnością wyjściową szóstkę. Zależy mi na tym, aby w zbliżającym się sezonie zawodnicy rozumieli się na boisku, a pojedynek z Karpatami umożliwi naszej drużynie zgranie - podkreśla.

PWSZ Karpaty Krosno ostatni sezon zakończyły na wysokim 3 miejscu w ligowej tabeli. Miejmy nadzieję, że zawodnicy TSV Sanok pokażą boiskowy charakter i udowodnią, że są w stanie powalczyć w tym roku o czołowe pozycje III ligi. Mecz z Karpatami Krosno już jutro (4 września) o godz. 18:30 w Zespole Szkół nr 3. Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do dopingu, który miejmy nadzieję poniesie sanoczan do zwycięstwa.

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.