Turniej tenisa ziemnego na nowych kortach

SANOK. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Turniej tenisowy, który odbędzie się w najbliższy weekend. Będzie on zwieńczeniem realizowanego przez Miasto Sanok większego projektu „Przebudowa i rozbudowa obiektów toru lodowego wraz z budową kortów tenisowych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku”.

 

Ostatnim etapem projektu była budowa nowych kortów tenisowych w obrębie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Właśnie na nich 28 i 29 lipca br. zostanie rozegrany inauguracyjny turniej tenisowy dzieci i młodzieży. W każdym dniu rozgrywki trwać będą od 11 do 17. Wstęp wolny.

W ramach projektu, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zostały m.in. zmodernizowane obiekty sanockiego toru lodowego, trybuny, a także pomieszczenia Domu Sportowca. Ostatnim etapem była budowa 3 kortów tenisowych: dwóch odkrytych wewnątrz toru lodowego i jednego krytego w hali pneumatycznej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."