Ukradł taksówkarzowi telefon

11-01-2012

SANOK. Kilku chwil potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać mężczyznę, który ukradł z taksówki telefon komórkowy. Sprawca został zatrzymany w bezpośrednim pościgu w okolicy swojego miejsca zamieszkania.

Przedwczoraj przed godz. 3. w nocy młody mężczyzna wracał taksówką do swojego domu. W trakcie swojej podróży pomiędzy ulicami Lipińskiego a Robotniczą ukradł taksówkarzowi telefon komórkowy wartości 700zł, a następnie wysiadł z pojazdu. Gdy taksówkarz zorientował się, że nie ma telefonu, zawiadomił o tym fakcie Policję. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania złodzieja.

Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który przyznał sie do zarzucanego mu czynu. Mężczyznę przebadano na alkomacie, w chwili zdarzenia miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia, a odzyskany telefon przekazano właścicielowi.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.