Ukradł taksówkarzowi telefon

SANOK. Kilku chwil potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać mężczyznę, który ukradł z taksówki telefon komórkowy. Sprawca został zatrzymany w bezpośrednim pościgu w okolicy swojego miejsca zamieszkania.

Przedwczoraj przed godz. 3. w nocy młody mężczyzna wracał taksówką do swojego domu. W trakcie swojej podróży pomiędzy ulicami Lipińskiego a Robotniczą ukradł taksówkarzowi telefon komórkowy wartości 700zł, a następnie wysiadł z pojazdu. Gdy taksówkarz zorientował się, że nie ma telefonu, zawiadomił o tym fakcie Policję. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania złodzieja.

Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który przyznał sie do zarzucanego mu czynu. Mężczyznę przebadano na alkomacie, w chwili zdarzenia miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia, a odzyskany telefon przekazano właścicielowi.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."