Ukradły dziecięcy wózek

USTRZYKI DOLNE. Kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu policjanci Wydziału Prewencji ustalili i zatrzymali sprawczynie kradzieży wózka dziecięcego. Okazały się nimi dwie mieszkanki Ustrzyk Dolnych, którym grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

W czwartek (13 września) przed południem do ustrzyckiej komendy Policji zgłosiła się 37-letnia kobieta zawiadamiając o kradzieży wózka dziecięcego. Z relacji kobiety wynika, że spacerówkę marki Ibiza pozostawiła na klatce schodowej bloku, w którym mieszka. Swoje straty oszacowała na kwotę 600 zł. Policjanci ustalili i znaleźli kobiety, które wcześniej prowadziły wózek, a w chwili zatrzymania ukryły się na klatce schodowej jednym z ustrzyckich bloków. Obydwie były pijane.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KPP Ustrzyki Dolne. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne
DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."