Unihoc Team Sanok przegrywa w Łochowie

27-02-2012

UNIHOKEJ. Sanoccy unihokeiści występujący w I lidze przegrali pierwszy mecz półfinałowy z ULKS Olimpią Łochów 7:8. Minimalna przegrana nie przekreśla szans na awans. Rywalizacja przeniesie się do hali sportowej w Zagórzu.

Półfinałowe zmagania toczą się do dwóch zwycięstw. 10 i 11 marca UTS zagra we własnej hali i jeśli wygra dwa spotkania, awansuje do finału, który zadecyduje o ekstraligowej przepustce.

ULKS Olimpia Łochów – Unihoc Team Sanok 8:7 (4:2, 3:4, 1:1)

Bramki dla UTS zdobyli: Gracjan Popek 2, Michał Janik 2, Damian Popek, Michał Ambicki, Maciej Ambicki.

 

Niestety spotkanie potoczyło się po myśli gospodarzy, nawiązaliśmy walkę jednak szczęście było po stronie Łochowa. Jednak przed nami kolejne pojedynki, tym razem na naszym gruncie, gdzie z pewnością zagramy o zwycięstwa. Wielkie podziękowania należą się: Wojciechowi Blecharczykowi, Sebastianowi Niżnikowi, Teresie Lisowskiej oraz Wojciechowi Pajestce, którzy przyczynili się do tego, że pomimo trudności finansowych z jakimi się borykamy, udało nam się rozegrać mecz w Łochowie. – mówił Damian Popek, kapitan zespołu z Sanoka.

 

Foto: Tomasz Sowa

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.