UNIHOKEJ: Sanoczanie wygrywają grupę!

KRAKÓW/SANOK. Zawodnicy Unihoc Team Sanok wygrali niedzielne spotkanie z UKS Multi 75 Killers Kraków 12:9 i zapewnili sobie 1. miejsce w grupie B rozgrywek I ligi seniorów. Dzień wcześniej, nasza drużyna po raz pierwszy poznała gorycz porażki, przegrywając pod Wawelem 6:9.

Po rozegraniu 6 z 8 spotkań grupowych, nasz zespół przewodził tabeli i był w komfortowej sytuacji. Wiadomo było, że zdobycie jednego oczka zapewni najwyższą pozycję przed rundą play-off. Niestety, w sobotę górą byli zmotywowani gospodarze, którzy jako pierwsi w sezonie 2011/2012 znaleźli receptę na pokonanie UTS. Wygrana Multi 9:6 podniosła temperaturę kolejnej potyczki.

Jak się później okazało, przegrana podziałała mobilizująco na sanoczan, którzy zwycięstwem w stosunku 12:9 udowodnili, że to właśnie im należy się miejsce na najwyższym stopniu podium po rundzie zasadniczej. Wygrana ustawiła nasz zespół w uprzywilejowanej pozycji przed startem kolejnej fazy rozgrywek.

Sobota
UKS Multi 75 Killers Kraków – Unihoc Team Sanok 9:6 (2:1, 2:2, 5:3)

Niedziela
UKS Multi 75 Killers Kraków – Unihoc Team Sanok 9:12 (2:5, 5:3, 2:4)

O finał zagramy 25 lutego z ULKS Olimpią Łochów. Następnie, rywalizacja przeniesie się do Sanoka, gdzie 10 i ewentualnie 11 marca Unihoc Team Sanok postara się zakończyć półfinałowy bój na swoją korzyść (gra toczy się do dwóch zwycięstw). W przypadku awansu, znów będziemy mogli liczyć na atut własnego parkietu, bowiem w stawce drużyn biorących udział w rozgrywkach grupowych (A i B), zdobyliśmy największą ilość punktów.

este

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."