Uszkodził zaparkowane Audi

02-07-2012

SANOK. Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który idąc ul. Słowackiego w Sanoku uszkadzał zaparkowane w pobliżu samochody. Nietrzeźwy 19-latek kopał i uderzał rękami w karoserię pojazdów. Za niszczenia cudzego mienia będzie odpowiadał przed sądem.

W sobotę  kilka minut po północy dyżurny policji odebrał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który szedł ul. Słowackiego i kopał w zaparkowane samochody. Policjanci w rejonie ul. Rymanowskiej zauważyli odpowiadającego opisowi mężczyznę, który wobec podejmujących interwencję policjantów zachowywał się bardzo agresywnie. Chwilę później do funkcjonariuszy podszedł zgłaszający, właściciel uszkodzonego samochodu marki Audi i rozpoznał w mężczyźnie wandala niszczącego mienie. Sprawcą zajścia okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

19-latek  został  przebadany na alkomacie. Urządzenie wykazało, że w organizmie ma ponad 2 promile alkoholu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.