Uszkodzili ogrodzenie i wysypali śmieci na posesję

24-05-2012

SANOK. Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy zniszczyli ogrodzenie posesji na ul. Kiczury. Sprawcy wygięli metalowe ogrodzenie, zniszczyli kosz na śmieci i wysypali jego zawartość na posesję pokrzywdzonego. Zostali ujęci w policyjnym pościgu.

Pokrzywdzony zawiadomił Policję o incydenie, do jakiego doszło wczoraj około godz. 22.30 na ul. Kiczury w Sanoku. Z ustaleń policjantów  wynikało, ze trzech młodych mężczyzn uszkodziło metalowe ogrodzenie posesji, wandale zniszczyli również kosz na śmieci, a jego zawartość wysypali na teren posesji. Właściciel początkowo próbował sam reagować. Jednak sprawcy rzucili w jego kierunku szklaną butelkę, która rozbiła się tuż obok zgłaszającego. Mężczyzna widząc przewagę napastników zadzwonił po policję.

Policjanci jadąc na interwencję zauwazyli trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. W podjętym pościgu zatrzymali uciekinierów, którymi byli mieszkańcy powiatu sanockiego w wielku 18, 19 i 22 lat. Okazało się, że są to sprawcy zniszczenia. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że każdy z nich miał w organizmie około promila alkoholu.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.