WARSZAWA : Polacy nie zawiedli. Plac Trzech Krzyży już pełny

29-09-2012

Dziesiątki tysięcy Polaków z całego kraju dotarło już na plac Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie koncertem patriotycznym rozpoczął się Marsz w obronie Telewizji Trwam.

Plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie są już pełne. Rodacy nie zawiedli. Idźmy do nich. Zwyciężymy – powiedział podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości jej lider Jarosław Kaczyński.

Marek Lewandowski, rzecznik „Solidarności”, powiedział, że do stolicy autokarami zorganizowanymi przez związek przyjechało 30 tys. osób z całego kraju. Zastrzegł jednocześnie, że członkowie „Solidarności” przyjeżdżali także na własną rękę, np. w ramach wyjazdów organizowanych przez parafie.

Wsparcie dla marszu zapowiedziało wiele innych organizacji, m.in. Akcja Katolicka. Wsparcie dla marszu zadeklarowali też politycy Solidarnej Polski (SP).
- Popieramy te wszystkie inicjatywy zgłaszane przez maszerujących, o. dr. Tadeusza Rydzyka i Radio Maryja. Będziemy tutaj czynnie wspierać organizatorów – powiedział szef klubu SP Arkadiusz Mularczyk.

Tysiące ludzi w dalszym ciągu pozostaje w drodze. Organizatorzy szacują wstępnie, że do stolicy ma przybyć od 500 do 1000 autokarów.

źródło: NASZ DZIENNIK

Jeden komentarz do “WARSZAWA : Polacy nie zawiedli. Plac Trzech Krzyży już pełny”

  1. kaka pisze:

    DLA PRAWDY RP I MŁODEGO POKOLENIA ILE PIENIĘDZY Z USA, NIEMIEC itd.ROZKRADZIONO PRZEZ DZIAŁACZY SOLIDARNOŚC po 1980r. Może ktoś to ujawni bo ja czekam na taką informację 35lat. CZEŚĆ OFIARĄ STANU WOJENNEGO.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.