Wiatrówki, luneta, pistolet hukowy padły łupem włamywaczy

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży wiatrówek ze sklepu „Militaria” w Ustrzykach Dolnych. Łupem złodziei padł towar o wartości około 2000 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Około pięciu godzin, od czasu zgłoszenia o włamaniu do sklepu, potrzebowali policjanci, aby ustalić i zatrzymać sprawców włamania i kradzieży do sklepu Militaria w Ustrzykach Dolnych. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy podustrzyckiej miejscowości. Ze sklepu ukradli kilka wiatrówek, lunetę, pistolet hukowy oraz inne drobniejsze przedmioty. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę 2000 zł. Część skradzionych przedmiotów postanowili sprzedać na bazarze jednak zostali zatrzymani, kiedy się tam wybierali. W znalezieniu pozostałych łupów pomógł policyjny pies, który odnalazł je w zaroślach oddalonych od miejsca zamieszkania sprawców, około 350 m.

Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i teraz prokurator zdecyduje o jego losie, natomiast sprawa 16-latka zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego w Lesku.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."