Wieczór z Alexem Carlinem w Nobo Cafe

27-01-2012

SANOK. 3 lutego o godzinie 20.00  w Nobo Cafe wystąpi rekordzista Guinness’a najdłuższym koncercie gitarowym granym solo Alex Carlin. Wstęp wolny

 

Alex Carlin, amerykański rock and rollowiec, który wiele lat temu zamieszkał w Krakowie, gitarzysta, wokalista, pianista i perkusista, człowiek, o którym mówią że jest żywą szafą grającą 12 sierpnia 2011 roku zagra w Sanockiej Restauracji – Kawiarni NoBo Cafe.

Artysta, który jest również rekordzistą  Guinness’a w najdłuższym koncercie gitarowym granym solo wystąpi u nas już w najbliższy piątek. Alex Carlin urodził się w Nowym Yorku, przez wiele lat mieszkał w Californi. Od lat  6 mieszka w Krakowie. To muzyk o wielu obliczach, na scenie występuje nieprzerwanie od połowy lat 70. jest min współautorem przeboju „ Rock’n’roll Is Dead” The Rubinoos.  Od 1999r. Carlin był gitarzystą i wokalistą punkowego Rut Host, z którym  przemierzył koncertując USA, całą Europę, i cześć Rosji. Zespół cały czas gra i co roku odbywa kilkutygodniową trasę koncertową po Europie. Polskim akcentem w twórczości Alexa jest projekt pod nazwą The Henchmen. Tworzą go wraz z nim na potrzeby polskiej sceny muzycy krakowskiego zespołu Trips.

Czeka nas niesamowite wydarzenie muzyczne, na którym warto być. Będziemy mieli okazję posłuchać na żywo muzyki, która na pewno zabrzmi nie tylko w uszach, ale również w sercach prawdziwych koneserów.

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.