WIECZORY ARTYSTYCZNE 2012: Zespół Flamenco w akcji

19-06-2012

SANOK. Trwają wieczory artystyczne 2012 Sanockiego Domu Kultury. Już jutro (20 bm.) na scenie SDK barwny występ Formacji Tańca Towarzyskiego FLAMENCO. Instruktorem i choreografem zespołu jest pani Wiesława Skorek. Początek o godz. 18.00.

Formacja Tańca Towarzyskiego działa od września 1990 roku w Sanockim Domu Kultury. Formacja tańczy na różnego rodzaju przeglądach, turniejach i konfrontacjach tanecznych na terenie całego kraju. Jest również wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i  Pucharu Polski Formacji Tanecznych i zdobywcą tytułu II Wicemistrza Polski Formacji Tanecznych.

FTT „Flamenco” corocznie w okresie karnawału daje 1,5 godzinne programy premierowe. Zespół uświetnia swoimi pokazami wiele różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych w kraju i za granicą.

Obecnie zespół składa się z dwóch grup wiekowych: dziecięcej i młodzieżowej. Przez 20 lat działalności zespół dał 350 koncertów.

SDK
foto: SDK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.