„Wspólna wizja…” w BWA (ZDJĘCIA)

SANOK. BWA Galeria Sanocka zaprasza na finisaż wystawy „Wspólna wizja…Shared Vision…”. W ramach, której prezentowane były prace artystów związanych z Queensland College of Art na Griffith Univesrity w Brisbane / Australia. 

 

Uroczyste zakończenie wystawy  odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18.00

„Wystawa nie powstała jako konstrukt tematyczny narzucony przez kuratorów, jednakże wiele prac ukazuje pewne wspólne wątki i idee. Najlepszym przykładem są niezależne zainteresowania autorów technologią procesu twórczego; gdzie eksploracja wpływu możliwości przekazu danego medium na styl staje się częścią treści oraz formy dzieła.”
(fragment wstępu do katalogu wystawy)

Pat Hoffie

„Australia jest relatywnie młodym państwem, którego obywatele reprezentują bogatą różnorodność kulturowego, etnicznego, językowego oraz religijnego dziedzictwa. Prawie co czwarty z 22 milionów mieszkańców Australii urodził się poza jej granicami. Mimo silnych więzi, które łączą ich z pierwotnym historycznym dziedzictwem, owi obywatele kultywują Wspólną Wizję Australii.”
(fragment wstępu do katalogu wystawy)

Earle Bridger

Zapraszamy!

BWA Galeria Sanocka
Rynek 14

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."