Wycieczka piesza z PTTK

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z przewodnikiem w przepiękne okolice Sanoka.


Uczestnicy wycieczki przed cerkwią prawosławną w Komańczy – foto. Monika Kowalczyk

Przewodnik Beskidzki Grzegorz Surówka: serdecznie zapraszam Państwa na wycieczkę autokarowo-pieszą, która prowadzić będzie przez jedno z ciekawszych pasm gór Sanocko-Turczańskich, mianowicie pasmo Żukowa. Przejście piesze prowadzić będzie początkowo intensywnym podejściem – ścieżką edukacyjną wyznakowaną przez Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, na której poznać można różne aspekty gospodarki leśnej. Dalej  głównym grzbietem pasma rozdzielającego zlewiska Morza Bałtyckiego i Morza Czarnego. Schodzić będziemy do miejscowości Teleśnica Oszwarowa w okolicach której znajdują  się najgłębsze zatoki Zalewu Solińskiego.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."