Wyniki piłkarskich spotkań

PIŁKA NOŻNA. Poniżej zestawienie rezultatów osiągniętych przez drużyny z naszego regionu podczas weekendowych zmagań ligowych. Zobacz jak poszło Twojej drużynie!

III liga

Strumyk Malawa – Stal Sanok 1:1

Tabela:

1. Avia Świdnik 22 mecze 40 punktów
2. Orlęta Radzyń Podlaski 22 39 pkt.
3. Siarka Tarnobrzeg 22 38 pkt.

13. Stal Sanok 22 23 pkt.

IV liga

Cosmos Nowotaniec – Pogoń Leżajsk 0:0

Tabela:

1. Czarni Jasło 22 50 pkt.
2. Orzeł Przeworsk 22 44 pkt.
3. Resovia II Rzeszów 22 44 pkt.

10. Cosmos Nowotaniec 22 27 pkt.

Klasa okręgowa, Krosno

Bieszczady Ustrzyki Dolne – Orzeł Bieździedza 0:0
Nafta Jedlicze – Stal II Sanok 3:0
LKS Skołyszyn – Górnik Strachocina 2:0
Kotwica Korczyna – Leśnik Baligród 0:1
Sanovia Lesko – Szarotka Uherce 0:3
LKS Pisarowce – Przełęc Dukla 0:9

Tabela:

1. Nafta Jedlicze 22 55 pkt.
2. Przełęcz Dukla 22 49 pkt.
3. LKS Skołyszyn 22 38 pkt.

7. Stal II Sanok 22 34 pkt.
9. LKS Pisarowce 22 28 pkt.
10. Leśnik Baligród 22 27 pkt.
12. Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 25 pkt.
13. Górnik Strachocina 22 22 pkt.
15. Sanovia Lesko 22 15 pkt.

Klasa A, Krosno I

Wisłok Sieniawa – Sanbud Długie 4:1
Orion Pielnia – Brzozovia Brzozów 4:2 (w Dudyńcach)
LKS Zarszyn – Nelson Polańczyk 1:4
Iskra Przysietnica – Bukowianka Bukowsko 1:1

Tabela:

1. Iskra Przysietnica 20 41 pkt.
2. Bukowianka Bukowsko 20 39 pkt.
3. Wisłok Sieniawa 20 38 pkt.

5. Sanbud Długie 20 35 pkt.
7. Nelson Polańczyk 20 28 pkt.
8. LKS Zarszyn 20 28 pkt.
9. Brzozovia Brzozów 20 27 pkt.
11. Orion Pielnia 20 19 pkt.

Klasa B, Krosno I

Szarotka Nowosielce – Otryt Lutowiska 2:1
LKS Płowce/Stróże Małe – LKS Czaszyn 0:1
LKS Tarnawa – Lotniarz Bezmiechowa 1:0 (w Zagórzu)
Remix Niebieszczany – Sokół Pobiedno 2:1
Jawornik Czarna – Victoria Pakoszówka 0:2
Orzeł Bażanówka – LKS Golcowa 2:0

Pauza: Bieszczady Jankowce

Tabela:

1. Orzeł Bażanówka 18 41 pkt.
2. Szarotka Nowosielce 18 40 pkt.
3. Victoria Pakoszówka 18 35 pkt.
4. LKS Tarnawa 19 32 pkt.

6. Lotniarz Bezmiechowa 19 31 pkt.
7. LKS Czaszyn 19 25 pkt.
8. Sokół Pobiedno 19 23 pkt.
11. Remix Niebieszczany 19 17 pkt.

Klasa C, Krosno I

Krokus Ropienka – Juventus Poraż 1:4
ULKS Czerteż – Orkan Markowce 1:1
Drzewiarz Rzepedź – Grom Sanoczek 0:1
Gabry Łukowe – LKS Olszanica 1:2
Grodzisko Trepcza – Pionier Średnia Wieś 3:1

Pauza: Osława Zagórz

Tabela:

1. Juventus Poraż 15 42 pkt.
2. Orkan Markowce 14 31 pkt.
3. ULKS Czerteż 14 26 pkt.
4. LKS Olszanica 15 25 pkt.
5. Pionier Średnia Wieś 14 25 pkt.
6. Drzewiarz Rzepedź 15 22 pkt.
7. Grodzisko Trepcza 14 20 pkt.
8. Osława Zagórz 14 13 pkt.
9. Grom Sanoczek 15 13 pkt.
10. Krokus Ropienka 15 9 pkt.
11. Gabry Łukowe 15 9 pkt.

Klasa C, Krosno II

LKS Odrzechowa – Beskid Posada Górna 2:0 (w Sieniawie)
Pogórze Srogów Górny – LKS Wesoła 3:2 (w Kostarowcach)

Tabela:

1. LKS Gorki 15 33 pkt.
2. Pogórze Srogów Górny 15 29 pkt.
3. LKS Odrzechowa 14 26 pkt.

 

Foto: Tomasz Sowa

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."