Z Jasłem o pewny awans

SANOK. Już dzisiaj w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku odbędzie się spotkanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej III ligi mężczyzn pomiędzy TSV Mansard Sanok i MKS MOSiR Jasło. Gospodarze potrzebują zwycięstwa.

 

Sytuacja w tabeli zmusza nasz zespół do sięgnięcia po zwycięstwo. Siatkarze z Jasła są bezpośrednimi rywalami podopiecznych Macieja Wiśniowskiego w walce o zapewnienie sobie udziału w turnieju finałowym, w którym zagrają cztery najlepsze drużyny.

Tam, zdarzyć się może wszystko. Formuła rozgrywek obliguje lidera i wicelidera (po rundzie zasadniczej) do zorganizowania trzydniowych zawodów, podczas których zespoły zagrają w systemie „każdy z każdym”. Przed rozpoczęciem pierwszego pojedynku, punkty uzyskane w przebiegu 14 dotychczasowych kolejek zostają skasowane i gra rozpoczyna się niejako od początku. Dlatego też, rezultat spotkania z jaślanami jest tak istotny.

Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

este

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."