Z Jasłem o pewny awans

24-01-2012

SANOK. Już dzisiaj w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku odbędzie się spotkanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej III ligi mężczyzn pomiędzy TSV Mansard Sanok i MKS MOSiR Jasło. Gospodarze potrzebują zwycięstwa.

 

Sytuacja w tabeli zmusza nasz zespół do sięgnięcia po zwycięstwo. Siatkarze z Jasła są bezpośrednimi rywalami podopiecznych Macieja Wiśniowskiego w walce o zapewnienie sobie udziału w turnieju finałowym, w którym zagrają cztery najlepsze drużyny.

Tam, zdarzyć się może wszystko. Formuła rozgrywek obliguje lidera i wicelidera (po rundzie zasadniczej) do zorganizowania trzydniowych zawodów, podczas których zespoły zagrają w systemie „każdy z każdym”. Przed rozpoczęciem pierwszego pojedynku, punkty uzyskane w przebiegu 14 dotychczasowych kolejek zostają skasowane i gra rozpoczyna się niejako od początku. Dlatego też, rezultat spotkania z jaślanami jest tak istotny.

Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

este

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.